Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Актуальні новини України на ранок 27 серпня 2022 року

Сьогодні сто вісімдесят п’ятий день героїчного супротиву української нації загарбницькій агресії. Стратегічний перелом у війні стає все дедалі очевидним навіть для самих окупантів. Актуальні новини України Еспресо в останні дні і тижні показують, наскільки безперспективними є подальші плани Кремля в Україні. В цей ранок ми відібрали для вас декілька важливих новин, які ви могли пропустити.

Продовження ядерного тероризму: можлива провокація на ЗАЕС

Вчений Фукусімського університету та колишній ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Марк Желєзняк повідомив, що сховища з відпрацьованим ядерним паливом, які знаходяться на ЗАЕС, можуть бути використані в якості матеріалу для створення «брудних» бомб. Таким чином, він зауважує, що росіяни можуть створити таку бомбу, а потім звинуватити у цьому Україну. Саме тому важливо, щоб місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) робила перевірку не тільки самих реакторів, але й сховищ ядерного палива. Оскільки МАГАТЕ має, серед інших, важливу функцію з контролю нерозповсюдження ядерної зброї, залишається сподіватись, що їхня місія, яка відбудеться на наступному тижні, зверне на це увагу.

«Невинна» Дугіна: про що свідчить теза у виступі Папи

Посол України у Ватикані, Андрій Юраш, переконаний в тому, що Папа Франциск не до кінця розумів, про що і про кого йде мова, коли говорив про пропагандистку Дугіну у своєму виступі. Андрій Юраш вважає, що оточення Папи надало йому недостовірну інформацію та створило певну маніпуляцію таким чином. Враховуючи те, що Дугіна являлася ретранслятором імперіалістської російської ідеології, що символізує війну та смерть, називати її «невинною жертвою», щонайменше, дивно. «До того ж, – говорить Юраш, – слів, які сказав Папа, не було у тексті, який він мав зачитати». Враховуючи та підсумувавши всі ці факти, можна припустити, що в оточенні Папи Франциска є зацікавлені в таких маніпуляціях особистості.

Ізюмський напрямок: ворог хоче повернути стратегічні висоти

Вже п’яту добу підряд на Ізюмському напрямку тривають інтенсивні та важкі бої. Про це розповідає заступник командира батальйону «Карпатська Січ» Ігор Сабій. 23 серпня воїнами української армії було відвойовано стратегічні висоти поблизу Ізюма, однак зараз окупанти намагаються повернути їх під свій контроль. Для цього використовуються усі засоби: артилерія, танки та авіація. На щастя, ЗСУ успішно відбивають ворожі атаки та будуть на позиціях фортифікаційні споруди.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий