Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Бруківка чи бетон: що краще для мощення?

Для багатьох домовласників це питання не втрачає актуальності. Воно завжди виникає, коли потрібно забезпечити мощення zavod-brukivky.kyiv.ua пішохідної доріжки, паркової інфраструктури чи приватного сектору. Сьогодні ми постараємось поставити крапку в цій дискусії і визначити, що краще підійде для мощення.

Чому вибір бруківки — кращий варіант, ніж залитий бетон?

Бруківка дорожча в укладанні, але вона не тріскається! Оскільки бруківка представляє собою окремі одиниці плитки, природні шви рухаються під тиском, усуваючи тріщини, притаманні звичайному бетонному покриттю. Фактично, бруківка з часом збільшує свою несучу здатність.  Маючи мінімальну міцність 3000 кг на квадратний метр, бруківка є одним з найміцніших матеріалів для мощення, з яким конкурує лише цегла. Але на відміну від цегли, бруківка від Заводу Бруківки поставляється з по досить приємним цінам. Також, якщо вам потрібно купити тротуарну плитку, бруківка ідеально підійде для мощення пішохідної доріжки біля вашого будинку.

Ремонт під’їзних шляхів з бруківки

Якщо під’їзна дорога з бруківки потребує ремонту, то ремонт дуже простий. Бруківка виготовляється однорідною, тому її легко замінити, не залишаючи потворних плям і шрамів. Це досягається шляхом видалення будь-яких пошкоджених цеглин і заміни їх новими цеглинами бруківками. Якщо, наприклад, корінь дерева піднімає кілька цеглин бруківки на вашій під’їзній доріжці, просто зніміть бруківку з порушеної ділянки, виріжте коріння дерева і замініть бруківку.  Якщо деформація сталася через зміщення основи бруківки, видаліть окремі частини бруківки, вирівняйте основу і знову встановіть ті ж самі цеглини бруківки. Це так просто, і ваша дорога буде виглядати як нова!

Час затвердіння бруківки

Також, на відміну від бетону, бруківка не потребує часу для затвердіння. Після завершення укладання ваша дорога готова до експлуатації. Крім того, бруківка є екологічно чистою, оскільки її шви дозволяють відводити воду. Шви також підвищують стійкість до ковзання і зменшують відблиски в нічний час. Крім того, якщо ви хочете справити враження, бруківка пропонує необмежені можливості для краси, оскільки вона має нескінченні візерунки, форми, кольори та текстури. Враховуючи, що бруківка ціна низька та вигідна, це робить даний матеріал ідеальним для мощення.

Пошук підрядників

Якщо ви зацікавлені в додаванні або заміні під’їзної дороги бруківкою, пам’ятайте, що не всі підрядники бруківки надійні. Деякі підрядники можуть намагатися отримати більший прибуток, економлячи на певних кроках, а неправильна установка викликає власні проблеми. Звертаючись до Заводу Бруківки, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісну та швидку укладку на довгі роки.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий