Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Де взяти мікрозайм на карту за 2 хвилини

Мікропозика – зручна альтернатива споживчому кредиту, коли потрібна невелика сума грошей у борг. Ви можете взяти мікрозайм через інтернет, а після отримання грошей на карту – використовувати їх на будь-які цілі. Щоб заощадити ваш час на пошуку фінансових компаній, ми проаналізували кредиторів та вибрали надійну мікрофінансову організацію.

Де взяти кредит онлайн на карту за 2 хвилини в Україні

Популярність приватних небанківських організацій пояснюється лояльним ставленням до позичальників. Взяти мікрозайм можна без довідки про доходи та виписки з місця роботи, поручителів та застави. Рішення приймає спеціальна програма, яка працює за певними правилами, завдяки чому вдається виключити людський фактор, наприклад, поганий настрій співробітника компанії.

Серед сотень українських мікрофінансових організацій виділяється компанія ЗеКредит. Позичальники відзначають декілька причин взяти кредит онлайн на карту https://zecredit.ua:

 • можливість подати заявку у будь-який день тижня та у будь-який час доби;
 • знижена відсоткова ставка для нових клієнтів – 0.5%;
 • велика сума грошей навіть за першого оформлення мікропозики – до 10 000 гривень;
 • заявки розглядає автоматизована програма, ухвалюючи рішення за 1-2 хвилини;
 • після закриття першого кредиту компанія збільшує ліміт, знижує відсоткову ставку, надає доступ до акцій та розіграшів.

Особливу увагу зверніть на спеціальні пропозиції для нових клієнтів. Ви можете взяти кредит онлайн на карту на суму від 1 000 до 10 000 гривень під 0.5% на добу. Період погашення платежів – від 7 до 30 днів. Коли ви закриєте перший кредитний договір, компанія збільшить максимальну суму позики до 15 000 гривень.

Як взяти мікрозайм на карту за 2 хвилини

Послуги приватної небанківської організації ЗеКредит доступні кожному громадянину України, який досяг повнолітнього віку. Для проходження реєстрації потрібен лише доступ до інтернету та мобільний телефон. Для оформлення потрібно вказати в особистому кабінеті паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків. Компанія готова переказати гроші на дебетову карту будь-якого українського банку.

Щоб взяти мікрозайм прямо зараз, перейдіть на сайт https://zecredit.ua/ua/microzaim-na-kartu та зробіть наступне:

 1. Натисніть кнопку «Вхід» у верхньому правому куті.
 2. Введіть номер мобільного телефону.
 3. Прийміть автоматичний дзвінок та натисніть цифру «1» для підтвердження реєстрації.
 4. Заповніть анкету позичальника, самостійно ввівши інформацію про себе або скориставшись спрощеною реєстрацією через BankID.
 5. Подайте заявку на мікропозику, обравши бажану суму та термін погашення платежів.
 6. Вкажіть платіжні дані, щоб взяти кредит онлайн на карту одразу після схвалення заявки.
 7. В особистому кабінеті підпишіть електронні кредитні документи, після чого компанія перерахує кошти на вашу банківську картку.

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті своєю банківською карткою, через платіжні термінали або грошовим переказом у відділенні будь-якого банку України. Якщо вдасться розв’язати фінансові питання раніше терміну, ви можете скористатися частковою або повною достроковою оплатою. Якщо зрозумієте, що не встигаєте вчасно повернути борг, тоді встановіть нову крайню дату та виплатіть мінімальну суму.

Автор: Олександра Шиманська (менеджер ЗеКредит)

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий