Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Декілька корисних порад для того, щоб бути кращим на кухні

Кожній людині хотілося б мати хороші кулінарні навички не тільки щоб вражати інших, але й щоб частувати себе смачною їжею. Ви можете подивитися датальніше на сайті, якщо вирішите вибрати страву, яку захочете приготувати. Так чи інакше, обов’язково читайте нижче приведені поради, щоб значно покращити свої навики!

ТРИМАЙТЕ НОЖІ ГОСТРИМИ

Є три основні ножі, які дозволять вам приготувати майже все на кухні:

  • ніж для оброблення;
  • кухарський ніж;
  • ніж для різьблення.

Кухарський ніж – це те, чим ми з вами будемо користуватися принаймні в 90% випадків. Це універсальний ніж, який ідеально підходить для подрібнення, різання кубиками, фаршу та нарізки. Менший ніж для очищення підходить для невеликих складних робіт, таких як очищення або робота з невеликою їжею. І, звичайно, різьбовий ніж добре підходить для нарізки готового м’яса, а також для нарізки хліба.

Незалежно від того, яким ножем ви користуєтеся, надзвичайно важливо, щоб він був гострим. Багато домашніх кухарів думають, що поріжуться, якщо їхні ножі будуть занадто гострими, але насправді все навпаки. Тупі ножі легко зісковзують з їжі, яку ви намагаєтеся нарізати, викликаючи більше нещасних випадків на кухні, ніж я хотів би пам’ятати. Ви можете легко підтримувати ножі гострими, використовуючи хонінгову сталь.

Постарайтеся робити рівномірні надрізи. Незалежно від того, чи нарізаєте ви, ріжете кубиками чи робите фарш, переконайтеся, що ваші відрізи мають однаковий розмір. Таким чином, вся їжа буде готуватися одночасно. Якщо ви нарізаєте цибулю, і деякі шматочки великі, а інші маленькі, ви в кінцевому підсумку або недожарите великі шматки, або пережарите маленькі шматочки.

ВИБІР ПОВЕРХНІ ДЛЯ НАРІЗКИ

Уникайте обробних дощок зі скла та каменю. Вони надзвичайно швидко притуплять ваші ножі. Найкращі обробні дошки виготовляються з дерева або пластикового композиту. Вони обидва зручні для ваших ножів, довговічні та служать довго. Пластикові обробні дошки також чудові, оскільки їх зазвичай можна мити в посудомийній машині.

У мене є три обробні дошки, кожна з яких служить певній цілі. Моя дерев’яна обробна дошка підходить для всього, крім м’яса, риби та птиці. Фрукти, овочі, зелень та хліб – це приклади того, що лежить на дерев’яній обробній дошці.

Червона пластикова обробна дошка призначена для вареного м’яса, риби та птиці. Чорна пластикова обробна дошка призначена для всього сирого м’яса, птиці та риби. Це найбезпечніший спосіб уникнути перехресного забруднення на кухні.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий