Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Кращі курорти морських узбережжі України

Сподін Ігор давно відомий, як тревел-блогер, він досліджує різні туристичні напрямки і робить про них звіт. Він створив особливий путівник по морських курортах України. Ігор Сподін зробив огляд кращих курортів України, пропонуючи інформацію про кращі міста країни, обговорюючи інфраструктури, місця для розваги.

Кращі чорноморські курорти

Україна має таку особливість, як два моря, які її омивають, це Чорне і Азовське. При цьому всі курорти відрізняються хорошою транспортною розв’язкою, тут різні ціни, розваги і навіть різний клімат. Ігор розповів про п’ять курортів, де можна провести відпустку біля моря.

Якщо вас цікавить Чорноморське узбережжя, то звичайно ж одним з головних напрямків є Одеса. Це Перлина моря, місто-мільйонник, у нього багата історія, незвичайна архітектура.

Інший популярний курорт-Залізний порт, він розташований в Херсонській області, тут маса готелів, кафе, клубів відпочинку. Однак дане місто відрізняється особливим кліматом, тут сухі повітряні і морська Вологість, в місті дуже легко дихається.

Курорти Азовського моря

Якщо ж це Скадовськ, то тут крім сонця і морської води чекають відпочиваючих бруду, Мінеральні Води. Тут безліч різних овочів і фруктів, для дорослих вистачає розваг у вигляді нічних клубів, для дітей — водних атракціонів. Найбільш популярний курорт на Азовському морі – Бердянськ, тут розташовано безліч баз відпочинку, готелів, розвинена інфраструктура, хороша транспортна розв’язка.

Ще один курорт на Азовському узбережжі — Арбатська стрілка, вона розділяє Азовське море і озеро Сиваш, тут можна не тільки поплавати, а й оздоровитися, поліпшити імунітет. Тут особливе повітря, насичене солями, йодом і бромом, також тут можна побачити незвичайне Рожеве озеро.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий