Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Кращі тревел-відео від Ігоря Сподіна

Ігор Сподін — це відомий український тревел-блогер, він здійснює подорожі по різних країнах і залишає свої враження. На сьогоднішній день Сподін ігор має не тільки свій сайт, але і ютуб-канал https://www.youtube.com/channel/UCBpAlnO7QzWVHK5DPC3q9qA , на якому ви можете знайти максимально цікаве відео. Ігор Сподін пропонує різні цікаві відео про свої подорожі в різні країни, ділиться корисною інформацією, дає поради про проживання.

Кращі відео про подорожі

Ігор також є відомим марафонцем, активно займається бігом і відвідує міжнародні марафони. Отже, він відразу займається всіма своїми хобі-знімає відео про подорожі і бере участь в марафонах, до кожного хобі він підходить професійно.

На сайті ви можете знайти такі відео, як подорож по Празі, ви побачите найбільш знакові місця цього історичного міста, зможете разом з подробиці історії насолодитися красивими видами. Також є можливість подивитися відео про туристичний вікенд в нашій країні. У відео зібрані найцікавіші місця, які варто відвідати, корисна інформація і маса порад.

Сходження на Говерлу

Якщо вас цікавлять гори, то ви знайдете відео про підкорення Говерли. Ігор, знімав дане відео для того, щоб люди могли побачити, скільки всього цікавого по дорозі на вершину ви зможете дізнатися, насолодитися прекрасними видами, а також отримати максимум задоволення. Крім огляду тієї чи іншої країни або міста, Сподін також дає оцінку інфраструктурі, транспортній розв’язці, дає можливість подивитися відео і надалі відвідати теж місце, але вже бути підкованим і готовим до різних ситуацій. Сподін допомагає новачкам мандрівникам дізнатися якомога більше про країну, в яку ви збираєтеся.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий