Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Особливості роботи Компанії по віддаленій повірці лічильників

Товариство з обмеженою відповідальністю Еталон являє собою уповноважену компанію, у якої є право проводити перевірку засобів вимірювальної техніки. Служба повірки лічильників гарантує дані прилади знаходяться в застосуванні на законодавчому рівні. Роботи з повірки лічильників повинні виконуватися за допомогою особливої установки проливною, при цьому не потрібно демонтаж приладу. Компанія пропонує послуги з повірки лічильників, при цьому, застосовуючи особливу установку, що не вимагає демонтажу.

Особливості віддаленої повірки лічильників

Роботи з повірки лічильників тепла робляться з демонтажем в спеціалізованій лабораторії. Особлива установка працює за рахунок методу фотофіксації процесу, вимірювання і подальшого його шифрування. Також такий прилад дозволяє зберігати дані вимірювання. Даний метод дає можливість зменшити час повірки, при цьому перевіряється близько тридцяти літрів води.

Установка повністю усуває людський фактор, забезпечує достовірність і об’єктивність всіх результатів. За допомогою установки проливної можна здійснювати весь процес, при цьому не вимагає демонтажу і подальшого монтажу. Здійснюється вимір при повній цілісності пломб, вона не порушується, пломбування після перевірки не буде потрібно. Дані перевірки можна знайти на захищеному ресурсі, вони доступні для перегляду друку, документів.

Переваги повірки лічильників компанією

Дане суспільство давно працює в цій сфері, здійснює перевірку на вищому рівні. Ви без зусиль можете звернутися і замовити дану послугу. До того ж вам буде надана вся необхідна документація. Що стосується легальної діяльності компанії, то ви можете звернутися і побачити, які документи має компанія, тобто це свідоцтво на діяльність в даній сфері. Для того щоб замовити послугу, ви можете на сайті залишити свої дані, тобто ви подаєте заявку. Також можна перевірити статус заявки і лічильника, перевірити статус лічильника до 2021 року.

Компанія є уповноваженою проводити дані повірки на законодавчому рівні. Без праці можете звернутися в організацію і отримати всю необхідну інформацію. За допомогою особливих сучасних приладів повірка здійснюється максимально швидко, вам не доводиться чекати і витрачати час на виклик майстрів, на знімання лічильника, на його повірку і подальшу установку. Компанія робить все, щоб було забезпечено максимальну зручність лічильника.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий