Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Ремонт форсунок у Львові: куди їхати, якщо виникли проблеми?

Сучасні двигуни, які працюють на дизелі, набагато економніше споживають паливо, аніж бензинові аналоги. Велике значення має паливна система з форсунками, яка відповідає за точність подачі палива і чітко дозовані його порції. Завдяки злагодженій роботі паливної системи значно скорочуються витрати палива, а також підвищується ефективність двигуна. Втім нерідко постає проблема несправностей, через яку буває потрібен ремонт форсунок у Львові

Коли потрібен візит на СТО: типові ознаки несправностей паливних форсунок

Загалом паливні форсунки мають непоганий експлуатаційний строк (від 150 до 250 тисяч км пробігу). Але при використанні неякісного палива або через несвоєчасну заміну паливного фільтра проблеми із працездатністю можуть виникати набагато раніше. Найчастіше з ладу виходить носик розпилювача. Проблеми із ним виникають через вміст домішок у паливі, герметичність клапанів або через розрідження палива.

63a1ba6ba734e.jpg

Також нерідко страждає і корпус через використання палива низької якості, в складі якого можуть міститись абразиви, або через погану фільтрацію. Проблеми із голкою розпилювача також можуть стати причиною виходу з ладу форсунки. Найчастіше така несправність виникає через наявність чужорідних частинок у паливі або неправильну установку елемента.

На несправність роботи та необхідність реставрації форсунок у Львові можуть вказувати такі фактори:

  • зниження потужності автомобіля;
  • значне підвищення витрат палива;
  • проблеми із запуском двигуна;
  • під час руху двигун глохне;
  • виникає вібрації в режимі холостого ходу;
  • темний дим з вихлопної труби та збільшення обсягів викиду вихлопу.

При таких симптомах обов’язково потрібна діагностика форсунок у Львові. Така процедура дозволить визначити справжню причину несправностей та підібрати оптимальний шлях до її вирішення.

Ремонт форсунки в умовах спеціалізованого автосервіса

Самостійно займатись ремонтом такого складного елемента не рекомендується. Адже перевірка форсунок у Львові здійснюється за допомогою спеціального стенда, який дозволяє протестувати роботу елемента в умовах, які максимально наближені до реальних.

63a1ba977836c.jpg

Дуже часто форсунки виходять з ладу через загальне засмічення паливної системи. Тому обов’язково проводиться промивка системи та заміна паливного фільтра. Якщо проблема несправності все ще залишається актуальною, то майстер СТО може спробувати відновити елемент за допомогою заміни несправної деталі на нову аналогічну. 

Якщо ж інжектор остаточно вийшов з ладу, допоможе лише повноцінна заміна. Проводити всі ремонтні роботи треба в спеціалізованих СТО, де є всі необхідні стенди, що дозволяють без проблем проводити всі ремонтні роботи із дотриманням всіх необхідних вимог. Ремонт форсунок у Львові, ціна якого досить доступна, дозволяє відновити роботу паливної системи до заводських параметрів.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий