Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Розвиток автомобільного виробника Honda

Компанія Honda Motor Co. Ltd., розташована в Токіо, вважається найбільшим в світі виробником двигунів. Це третій за величиною виробник автомобілів в Японії після Toyota і Nissan. Крім автомобілів і мотоциклів, Honda розробляє, виробляє і продає підвісні двигуни, запасні частини і деталі двигунів, мікро генераторні теплоелектростанції, а також моторне обладнання та аксесуари. З 1950-х років до теперішнього часу Honda завжди була дуже активна в автоспорті, особливо в перегонах на мотоциклах і в Формулі 1. Компанія була заснована в 1948 році Соічіро Хонда, до цього він уже заснував іншу компанію з виробництва поршневих кілець.

Легкий самокат-мопед Super Cub 1958 року допоміг компанії домогтися міжнародного прориву, ставши першим мотоциклом Honda, який отримав всесвітній успіх. Перші легкові і комерційні автомобілі були випущені, коли на ринок були випущені невеликий спортивний автомобіль Honda S500 і фургон Honda T360.

Honda Civic вперше була представлена ​​як компактний автомобіль в 1972 році, а з 2011 року випускалася в дев’ятому поколінні. У 1976 році була модель компактного автомобіля Accord, восьме покоління якого знаходиться на ринку з 2008 року. Компактне спортивне купе Honda Prelude вироблялося з 1978 по 2002 рік. Поточна модель спортивного автомобіля — Honda CR-Z 2010 року випуску. У сегменті малолітражних автомобілів Honda з 1981 року успішно випускає моделі City і Jazz. З 2001 року серія триває під назвою Honda Fit.

В який момент потрібні запчастини Хонда — обслуговування і ремонт автомобілів

Крім звичайних зношуються деталей, таких як свічки запалювання, шини, автомобільний акумулятор, а також накладки гальм і зчеплення, необхідно замінювати деталі, схильні до корозії і старіння, особливо від старих моделей. До них відносяться, наприклад, компоненти вихлопної системи, частини системи охолодження двигуна і деталі кузова, які постраждали від іржі або були пошкоджені в результаті аварій. За даними Генерального німецького автомобільного клубу ADAC, несправні частини електричної системи часто призводять до поломки автомобіля і при необхідності повинні бути замінені.

Купувати запчастини Хонда дешевше і зручніше

Замість того щоб купувати дорогі оригінальні запчастини Хонда Київ в магазині запчастин Honda, ви можете зручно замовити всі необхідні запчастини Honda в інтернет-магазині. Вибирайте з нашого великого каталогу запасних частин Honda, який включає продукцію провідних виробників автомобільних запчастин OEM-якості. Всі замовлені вами деталі будуть доставлені швидко і прямо до вас додому.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий