Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

ТОП бінарних брокерів 2022

З тих пір, як Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила бінарні опціони в 2008 році, численні трейдери були зацікавлені в розширенні своїх інвестицій і вивченні торгівлі бінарними опціонами. І оскільки сьогодні існує розширюваний список доступних брокерів, важко звузити вибір, щоб знайти того, який відповідає вашим уподобанням. Таким чином, ми зібрали популярних брокерів, щоб допомогти вам швидко розпочати пошук.

Щоб допомогти вам, ми надаємо ТОП бінарних брокерів 2022 року, які ви можете розглянути для торгівлі. Сподіваємося, що список дозволить вам знайти найкращого брокера для ваших інвестиційних потреб і очікувань, і почати успішно торгувати самостійно.

Щоб підібрати для вас найкращого брокера бінарних опціонів для ваших потреб, ми проведемо вас сьогодні в огляді найкращих брокерів. Наш аналіз кожного брокера викладає найважливіші функції, включаючи депозити, повернення, бонуси та підтримувані платформи. Таким чином, ви зможете прийняти зважене рішення та отримати найкращий захист своїх коштів.

ТОП бінарних брокерів 2022

IQ Option

IQ Option була заснована в 2012 році і з тих пір отримала схвальні відгуки в Інтернеті. Для торгівлі використовується внутрішнє програмне забезпечення. Максимальна прибутковість становить 95%. Проте трейдери в США, Австралії, Канаді, Бельгії, Японії, Туреччині, Ізраїлі, Ірані, Судані та Сирії не приймаються. IQOption Europe Ltd. добре відома надійними брокерськими послугами, оскільки це регулюється CySEC.

Він надає широкий набір веб- і мобільних функцій, які допомагають зробити бінарну торгівлю прозорою, надійною та ефективнішою. Наприклад, він пропонує послугу швидкої торгівлі з кроком до 5 хвилин і щогодинні бінарні опціони з кроком в 15 хвилин. Він також пропонує терміни закінчення торгівлі до місяця. Крім того, його сервіс Digital Options дозволяє користувачам торгувати золотом у понад 500 активах.

Nadex

Nadex (Північноамериканська біржа деривативів) є однією з найпопулярніших платформ для торгівлі бінарними опціонами. Однією з головних причин цього є те, що вона регулюється Комісіями з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC). Інша полягає в тому, що це робить торгівлю дуже простою та легкою для розуміння. Це відбувається завдяки спрощеному формату торгівлі та інтуїтивно зрозумілій платформі. Звичайно, він також має передові інструменти технічного аналізу, такі як свічковий графік і довгий список індикаторів, включаючи ковзні середні (MA), смуги Боллінджера і стохастику, серед багатьох інших.

Платформа надає користувачам доступ до багатьох типів ринків, включаючи Forex, фондові індекси та товари, пов’язані з економічними подіями, такими як рівень безробіття. Якщо говорити про торговий рахунок, у Nadex немає початкового депозиту та підтримки балансу. Отже, бар’єр входу близький до нуля. Крім того, користувачі отримують дуже низьку торгову комісію в розмірі 1,00 дол. США за контракт і ще 1,00 дол. США за торгівлю на гроші або виграшну торгівлю як розрахункову плату. Відсутня розрахункова комісія, коли у вас закінчилися гроші. Завдяки цій функції користувачі ніколи не втратять більше, ніж заклали для торгівлі.

365Trading

365Trading зареєстровано в CySEC і базується на Кіпрі. Він був заснований у 2012 році і з тих пір торгує в ЄС без проблем. В основному торгує бінарними опціонами. На момент написання цієї статті трейдери з США не приймаються.

Мінімальний депозит становить 100 доларів, прибуток і бонуси досягають 85% і 100% відповідно. Ви можете відкрити демо-версію без депозиту та спробувати їх довгострокові та короткострокові терміни дії.

Платформа є надійною та ідеальною для ветеранів трейдерів. Вона містить діаграми, лінії та свічники та надає історичний аналіз, функціонуючи як інструмент бізнес-аналітики. Платформа дозволяє налаштувати три активи з ярликами швидкого доступу. Аналогічно, ви можете торгувати чотирма активами одночасно з головним вікном і трьома підвікнами.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий