Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Вчимось обирати головні елементи сучасного санвузла: інсталяцію та змішувачі прихованого монтажу

Ви досі вважаєте що підвісна сантехніка кріпиться безпосередньо до стіни? Насправді унітаз, раковина чи пісуар монтується на металеву раму, яка називається інсталяцією. Вона залишається непомітною в інтер’єрі, бо ховається за гіпсокартоном, шаром шпаклівки на плитки. Важливо обрати надійну раму, адже пошкодження кріплення, бачка чи запірної арматури потребуватиме демонтажу плитки та частини гіпсокартонової конструкції. Ми розповімо, як відрізнити якісну інсталяцію:

  • Вона має цільну раму із нержавіючої сталі, товщиною 2-3 мм. Важливо обрати нерозбірну модель, бо тільки вона здатна витримувати великі навантаження.
  • Моделі для підвісного унітаза мають вбудований бачок та зливну арматуру. Перевірте якість бачка та клапанів. Найдовше прослужить поліпропіленовий цільний бак, який має шар утеплення. 
  • Важливим показником є гарантійний термін від виробника. Обирайте моделі з гарантією 10 чи більше років. 

Монтажні елементи виготовляють багато компаній, але найвідомішими є такі: Geberit, TECE, Villeroy&Boch, Grohe та Viega. Переглянути та замовити рами цих компаній можна на сайті https://www.santechshara.ua/santehnika/ — це магазин сантехніки, що доставляє товари по Україні. Зауважте, що зливні панелі цих компаній монтуються лише на їхні рами. Тому одразу обирайте інсталяцію та зливну панель. 

Чому змішувачі прихованого монтажу кращі настінних?

Якщо ви хочете мати сучасний душ, то забудьте про збірні моделі із піддоном та пластиковими стінками. Встановіть непомітний зливний трап у підлогу, скляні перегородки та душову систему прихованого монтажу. Душова зона матиме кращий вигляд, якщо замість масивного настінного змішувача на стіні буде лаконічний важіль та верхня лійка. Змішувачі прихованого монтажу мають блок керування, який монтується у стіну. Всі елементи підключення системи також знаходяться у стіні.

Переваги душових систем прихованого монтажу:

  • Комбінуйте набір обладнання, враховуючи свої потреби. Цінуєте лаконічність — встановіть лише змішувач та верхню лійку. Хочете більше функцій, додайте ручну лійку чи набір масажних форсунок. 
  • Розташовуйте блок керування та лійки як вам зручно. Прихований монтаж дозволяє встановлювати лійку на стелі чи на будь-якій висоті стіни.
  • Витрачайте менше чашу на догляд за системою та полірування глянцевих поверхонь. Адже системи прихованого монтажу не мають зовнішніх кріплень чи штанги, яка контактує з водою. 

Такі ж переваги мають змішувачі прихованого монтажу, які встановлюються біля пристінної ванни чи раковини. Настінні крани ефектно виглядають в інтер’єрі та заощаджують місце на борту ванни чи на стільниці біля раковини. А ще вертикальні виливи менше контактують з водою, тому на корпусі не утворюється мильного та вапнякового нальоту. Обирайте одноважільні крани чи сучасні варіації двовентильних — обидва варіанти є зручними та надійними.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий