Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Вітаміни від випадіння волосся – ваш рецепт яскравості.

Чи не кожен хоч раз у житті страждав від такого явища, як випадіння волосся. І кожен раз, ми задаємось питанням, чому це відбувається саме зі мною? Відповідь проста, вашій копні не вистачає вітамінів. Вітаміни, що відповідають за красу і здоров’я вашого волосся і нігтів відносяться до груп А і В. На нестачу вітамінів може вказувати ламкість волосся, поганий ріст, випадіння, лущення шкіри, ламкість нігтів. Також на брак необхідних речовин може вказувати поява лупи, вилікувати яку не допоможе вам жодний шампунь. Тому не забувайте радувати свій організм вітамінними комплексами, та насолоджуйтесь своєю молодістю і красою довгі роки.

Купи вітаміни для волосся і нігтів

Часто навіть доглянута копна починає втрачати свою красу і випадати. На це переважно впливають зовнішні фактори: використання термозахистів, часте фарбування, пересушування волосся, призводить до плачевних наслідків навіть найідеальніше. Вітаміни для волосся допомагають відновити ваш скарб, живлять його та насичують необхідними добавками. Та необхідно пам’ятати, що для досягнення ідеального результату потрібно строго дотримуватись інструкцій, вказаних на упаковці, та бажано проконсультуватися з лікарем, щоб підібрати вітамінний комплекс, який підходить саме вам.

Основне рішення проблеми випадіння волосся – відновлення рівню кератину, в чому допомагає вітамін А. Він міститься у багатьох продуктах, зокрема яловичій печінці та абрикосах. Що ж до проблеми з лупою, тут паличкою рятівницею стане вітамін В. Приймаючи вітаміни проти випадіння волосся, ми не лише зміцнюємо волосяну цибулину, а й перешкоджаємо утворення посічених кінчиків.

Якщо на меті стоїть зростання та зміцнення копни, вам необхідний вітамін Е. Він допомагає відновити густоту волосся шляхом створення захисного бар’єру, та відновлення кровообігу, це може зайняти чимало часу, проте, варто не запускати процес псування якості вашого волосся. Всі необхідні вітаміни для вашої шевелюри ви можете знайти у нашому каталозі, до їх числа входить цинк, який прискорює ріст здорового волосся.

Придбати всі вітаміни ви можете в інтернет-магазині на сайті amrita.ua. Пам’ятайте, вашому організму потрібна достатня кількість амінокислот, котрі допоможуть зберегти здоров’я і красу вашого волосся, шкіри та нігтів. Піклування про себе – це просто, разом з необхідним комплексом вітамінів.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий