Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Замовити текст для сайту, профілю та пресрелізу

Створення цікавого контенту, який приваблюватиме клієнтів, варто доручити відповідальному автору. На ваш вибір впливає чимало факторів, тому необхідно заздалегідь підготуватися до створення замовлення. Перелік особистих побажань та надання цінної інформації допоможе замовити текст з урахуванням очікувань цільової аудиторії.

Яким має бути завдання для замовлення тексту

Найбільше запитань викликає створення технічного завдання для виконавця. Підприємці, які вперше зіткнулися з такою проблемою, не завжди знають, з чого почати. Наступній рекомендації експертів допоможуть замовити текст згідно з ТЗ:

  1. Підготовка. Маркетологи компанії мають змогу оцінити популярність запитів, які приведуть на ваш сайт. Це перший крок до створення коректного завдання з урахуванням очікувань цільової аудиторії.
  2. Приклади. На сторінках конкурентів завжди можна знайти приклади текстів, які здаються вам привабливими. Включення схожого контенту до технічного завдання допоможе копірайтеру підготувати правильний текст з урахуванням ваших переваг.
  3. Ключові запити. Далеко не все запити приведуть клієнта на ваш сайт. Тому варто включити до переліку назви окремих міст, де ви надаєте послуги, або країни. Таким чином ви можете знайти покупців, які дійсно зацікавлені в отриманні товару або продукту.
  4. Вимоги. Унікальність, заспамленість та інші характеристики тексту грають важливу роль. Якщо контент на вашій сторінці не є унікальним або не має цінності, алгоритми не запропонують його читачам.

Замовити текст не так складно, як може здатися, на перший погляд. Все, що потрібно зробити, – домогтися розуміння з аудиторією. Тільки ви знаєте своїх клієнтів, які часто звертаються до вашої компанії.

Чому варто замовити текст у студії копірайтингу

Створення текстів для своїх покупців допомагає розповісти про свої переваги, надати необхідну інформацію та створити довірливі стосунки. Для цього недостатньо просто написати матеріал. Потрібно враховувати інтереси відвідувачів та особливості своєї роботи.

Замовлення контенту в студії копірайтингу має кілька переваг:

  • велика кількість авторів з досвідом від 2 років;
  • проведення перевірки редакторами з відповідною освітою;
  • глибоке ознайомлення з заданою темою.

Студія копірайтингу Fabrika-slov – це співпраця з повноцінною командою, де кожен учасник відповідально ставиться до поставленого завдання. Завдяки цьому вдасться досягти успіху та вивести ваш сайт у ТОП кращих у пошуковій системі.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий