Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Запрошуємо до співпраці українські виробництва

Чудовим способом зацікавити покупця до своєї продукції, є оснащення її міцними металевими пластинами, на які нанесена важлива інформація о товарі. Сучасний варіант маркування набуває популярності у власників виробництв, які націлені на підвищення рівня продажу. На металеві бирки може наноситися будь-яка інформація. Це номер, серія продукту, дата випуску, його технічні характеристики. Тонкі, але надійні пластини, зроблені з алюмінію можуть мати овальну, круглу чи трикутну форму, розміри, які побажає замовник. Виробляються таблички з міцного матеріалу, який проходить обробку із застосуванням передових технологій. Якщо ви шукаєте, де в Україні замовити якісні шильди, наша компанія готова до співпраці. Таблички інформаційні на металі підійдуть для різного виду та типу товарів. 

                                          Чим можемо бути корисними

Сфера застосування виробів величезна, як й вид даних, придатних для маркування. 

  • Подарунки, сувеніри або нагородні кубки чи медалі.
  • Основа жетонів чи бейджиків. 
  • Меблі.
  • Побутова техніка.
  • Інструменти, механізми, двигуни.
  • Одяг.
  • Товари побутового чи промислового значення. 
  • Великогабаритне обладнання, верстати. 

На табличку може наноситися назва бренду, логотип, попереджувальні написи чи зображення. Використовуються вони для рекламних цілей, щоб привернути увагу потенціальних покупців, в якості сувеніру. Шильди на замовлення – це вигідний спосіб реклами товару, навіть при обмеженому бюджетіВідновлюємо українську економіку разом з компаніями, які прагнуть розвитку. Для тих, хто розпочинає бізнес є важливим заявити про себе, залучити клієнтуру завдяки якісному маркуванню. Для досвідчених фірм не зайвим буде підтримувати репутацію, презентувати продукцію, що виходить, просувати її на ринку. Ми займаємось повноцінною печаткою на металі по індивідуальному дизайну, співпрацюємо з організаціями та приватними особами, реалізовуючи завдання будь-якої складності. 

                              Оптимальні технології друку на металі

Виготовлення металевих табличок на обладнання потребує знання інноваційних технологій, володіння спеціальними інструментами. Це дозволяє отримати вироби, які відрізняються довговічністю та надійністю. Напис на металевій бірці не стирається, не вигорає, не піддається негативному впливу зовнішнього середовища. Для нанесення інформації та зображень застосовують кілька методів. Це гравіювання лазером, металлофото с високою роздільною здатністю для отримання об’ємного зображення. Технічне оснащення нашого підприємства дозволяє швидко виробляти оптові партії замовлення, таблички з ексклюзивним текстом та зображенням.

Станьте первым комментатором

Добавить комментарий